דלג לתוכן הראשי

מבצע

  • מק"ט : H84BPSPERZ
  • מחיר: 196.00
    מחיר מבצע: 100.00
אזל המלאי עבור /

תיאור:


שני הספרים הראשונים של מניפה במבצע מיוחד!

שני הספרים ב- 100 ש"ח (במקום 196 ש"ח)
(לא כולל דמי משלוח בסך 15 ש"ח)


לפני ארבע שנים, בשלבי ההקמה של מניפה הוצאה לאור
נעמדו ובאו שני ספרים שבקשו בקול ברור ובהיר לצאת לאור בהוצאה שלי:
להתעורר לתודעה חדשה מאת שרונה פומס, 
ו-הדרך של עץ החיים מאת נעמי פיינברג.

שני הספרים העיפו לי את המוח כל אחד בנפרד, אבל השילוב ביניהם יצר מומנטום של שינוי, שהעיף לי את הסכך למדרגת המודעות הבאה.
והנה עכשו - העולם משתנה - והספרים רלוונטיים מאי פעם.

שרונה פומס (מורה ותיקה לפנג שואי), התמסרה באופן מוחלט לתחושות של התהליך האבולוציוני תודעתי המתרחש כעת,
המוביל את האנושות לקיום אחר מזה שהכרנו, ותיעדה את חייה במשך כארבע שנים. היא העזה לאתגר את המוסכמות בתחומים הכי מרכזיים של החיים - כמו בריאות, פרנסה ומערכות יחסים, וחוותה חופש אישי בלתי ניתן לשיעור. 

נעמי אימבר פיינברג מורה ותיקה להתמרה (שמבוססת על הביואורגונומי) חוקרת ומרפאה עוצמתית - מתארת את מצב האנושות הנוכחי דרך תודעת 'עץ הדעת טוב ורע', לעומת תודעת 'דרך עץ החיים'. נעמי מפשטת מושגים קבליים גבוהים מאוד ומנגישה אותם בצורה מוחשית, בהירה, ומרחיבת דעת ביותר,שעוזרת להבין את השינוי המתרחש כעת.

מהספר של שרונה קבלתי חיזוקים מפתיעים לתחושות מוזרות שהתקשיתי להגדירן, ובעקבותיו חשתי ביטחון יותר גדול להתמסר ללא נודע. ומהספר של נעמי קבלתי אינספור תובנות, חוויה פיזית של חיבור לאינסוף, ממש, ותקוה לעולם טוב יותר במהרה בימינו. 
מאחלת לכולנו מהפך תודעה קל? משמח? :-) תחזיקו חזק. העיקר שיהיו מרהיב ומפליא באהבה רבה
ענת שן, מו"לית מניפה


שני הספרים הראשונים של מניפה במבצע מיוחד!
שני הספרים ב- 100 ש"ח (במקום 196 ש"ח)

(לא כולל דמי משלוח)

ניתן גם לרכוש כל ספר בנפרד:
הדרך של עץ החיים
להתעורר לתודעה חדשה

 

זמן אספקה ותנאי רכישה:

במעבר לתשלום תוכלו לבחור את צורת המשלוח:
- איסוף עצמי בתיאום מראש בלבד באיזור פרדס חנה /חריש - ללא עלות
- משלוח רגיל בדואר (מגיע תוך כשבוע עד עשרה ימים)------- 20 ש"ח
- משלוח רשום בדואר (מגיע תוך כשבוע עד עשרה ימים)------ 28 ש"ח
- שליח עד הבית (תוך 2-3 ימי עסקים)--------------------------- 35 ש"ח

חשבונית מס/קבלה תשלח במייל עם הרכישה. תשלום בכרטיס אשראי יופיע בדף החיוב החודשי תחת השם: "יופאיי פיננסים". המוצרים ישלחו בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. מניפה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה. במקרה של עיכוב בלתי סביר מניפה תנקוט בכל האמצעים בכדי לפתור את הסיבות לאיחור, וכן תאפשר את ביטול העסקה והשבת מלוא התמורה.
איסוף עצמי אפשרי מאיזור פרדס חנה/חריש, בתאום מראש בלבד.
דמי טיפול ומשלוח: בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח.

מדיניות החזרת מוצרים:

ביטול עסקה והחזרת מוצרים: החזרת מוצרים תעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבון שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם אל הכתובת: מניפה הוצאה לאור, התמדה 4ג חריש. במקרה של ביטול עסקה עקב פגם - השבת המוצר תעשה על חשבון מניפה. בעת ביטול שלא עקב פגם - החזרת המוצר מהצרכן לעסק תהיה במימון הצרכן.

תגובות:


לקוחות יקרים
אם זו הפעם הראשונה שאתם מזמינים מוצרים מהאתר של מניפה, או שטרם נרשמתם למועדון הלקוחות שלנו, תתבקשו לבחור שם משתמש וסיסמה, ולהזין אותם במקום המיועד לכך באתר.
בעתיד, כשתבקשו לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהו לפי הפרטים שבחרתם. זה יחסוך את הצורך במילוי חוזר של הפרטים האישיים. יהיה עליכם רק לוודא כי פרטיכם כפי שהם מופיעים באתר מניפה מעודכנים. אם הם אינם מעודכנים, אני דאגו לעדכנם כדי שנוכל לספק לכם את ההזמנה.
לאחר אישור ההזמנה דרך השרת המאובטח של מניפה, יישלח אישור בדואר אלקטרוני על קליטת ההזמנה.
תשלח במייל חשבונית - לכל המאוחר תוך יום או יומיים מרגע ביצוע התשלום
במקרה של תשלום בכרטיס אשראי - העסקה תופיע בדף החיוב החודשי תחת השם: "יופאיי פיננסים"

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.
אם לא יתקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך שעות ספורות, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל- meniphah@gmail.com בטלפון ל- 050-5217819 .

פרטים אישיים

בעת ביצוע אנא הקפידו למסור פרטים נכונים. אם הפרטים יהיו שגויים לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של מניפה. מניפה לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך אם תבחרו בכך תוכלו להרשם לרשימת התפוצה של מניפה ולקבל מידע על מבצעים, אירועים, סדנאות, ספרים חדשים בהוצאה ובאתר. ברגע שתרצו לחדול לקבל דיוור אלקטרוני תלחצו "הסרה" בתחתית הדיוור או שלחו לנו מייל עם בקשה להסרה.

פרטים אישיים
בעת ביצוע הרישום וההזמנה אנא הקפידו למסור פרטים מדוייקים. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים או כיוון שהחבילה לא נדרשה, לא נוכל להבטיח החזר כספי. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
הפרטים האישיים שנמסרים בהזמנה, נשמרים במאגר המידע של מניפה.
מניפה לא תעביר פרטייםהאישיים לגורמים אחרים, אך אם תבחרו בכך תוכלו להירשם לרשימת התפוצה של מניפה ולקבל מידע על ספרים חדשים, על מבצעים בהוצאה ובאתר, ועל איסוף מימיון לספרים חדשים ועל אירועים, סדנאות.
ברגע שתרצו לחדול לקבל דיוור אלקטרוני תלחצו "הסרה" בתחתית הדיוור או שלחו לנו מייל עם בקשה להסרה.

הגנת המידע
השירות באתר מניפה ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS) לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי מניפה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיכם ולדרישותיכם.

הגנת הפרטיות
הפרטיות שלכם חשובה לנו. המידע שאנו אוספים בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי.

מה אנחנו עושים עם המידע
המידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט חברות הסליקה והאשראי.

אנו מחוייבים לאבטחת מידע, פרטיות ולשמירת הנתונים שקשורים בחיוב.

שאלות ובירורים
בירורים ושאלות ניתן להפנות באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת meniphah@gmail.com
או בטלפון 050-5217819