דלג לתוכן הראשי

מבצע לימי קורונה
שני ספרים שפותחים את הראש לממדים נוספים:

 מאת שרונה פומס

שרונה פומס, מורה ותיקה לפנג שואי, מהראשונות בתחום בארץ, הלכה אחרי הקריאה לחשוף את האיכויות הבלתי נתפסות של התודעה החדשה בעקבות התעוררות והזכרות שחוותה בטיול בסין, בטיול שהדריכה.
היא התמסרה לחקירה טוטאלית של התחושות והמסרים שקבלה, ותעדה במשך יותר משנתיים תהליך של פתיחה ושחרור מכל מוסכמה, הרגל, אמונה שהכירה קודם כדי לגלות חופש אישי עצום, שבא לידי ביטוי בכל תחומי חייה - מבריאות ועד פרנסה, מערכות יחסים ועד תזונה.
כיום היא מקיימת קורסים בשם "כי עכשו אפשר".

.

 

"קראתי את הספר ברצף ולא יכולתי להפסיק. הרגשתי ששרונה מדברת מגרוני על מה שאני מרגישה וחווה עכשיו. הספר כתוב כל כך יפה, בצורה סוחפת. הייתי מרותקת. הספר ריגש אותי מאוד. גם עכשיו כשאני מדברת על הספר עולות בי דמעות של התרגשות. מומלץ ביותר". 

- אושרה נעמן

מאת נעמי פיינברג

  • מדוע מזה עידנים אנו מצויים במעגל אינסופי של סבל, רוע וחולי?
  • האם ייתכן שהבריאה תוכל לפעול לפי תוכנת הפעלה אחרת, הקרוייה 'עץ החיים'?
  • אם כן, מתי ואיך?
שאלות אלו מקבלות מענה נותן השראה ומעורר מחשבה, 
וכן הצעה מעשית ליצירת שינוי מהותי למעגל האינסופי של הרוע והסבל.
הספר מציע להעז לחשוב על חוקיות אחרת, שמצויה בשורש האפשרויות האינסופיות של הבריאה:חיי נצח ללא סבל, רוע וחולי.

 

 

ספר שמעורר את התודעה להעז לדמיין מציאות אחרת מאוד מזו שאנו חיים בה כעת.
זהו מעין ספר קבלה עכשוי, הדן בדברים שברומו של עולם בצורה מובנת ומוחשית.
מדוע יש רוע, סבל וכאב בעולם? כיצד יפסק הרוע בעולם? 
מוזמנים לפתוח את הראש ולחוות דברים חדשים...

- ענת שן - עורכת הספר

לקוחות יקרים
אם זו הפעם הראשונה שאתם מזמינים מוצרים מהאתר של מניפה, או שטרם נרשמתם למועדון הלקוחות שלנו, תתבקשו לבחור שם משתמש וסיסמה, ולהזין אותם במקום המיועד לכך באתר.
בעתיד, כשתבקשו לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהו לפי הפרטים שבחרתם. זה יחסוך את הצורך במילוי חוזר של הפרטים האישיים. יהיה עליכם רק לוודא כי פרטיכם כפי שהם מופיעים באתר מניפה מעודכנים. אם הם אינם מעודכנים, אני דאגו לעדכנם כדי שנוכל לספק לכם את ההזמנה.
לאחר אישור ההזמנה דרך השרת המאובטח של מניפה, יישלח אישור בדואר אלקטרוני על קליטת ההזמנה.
תשלח במייל חשבונית - לכל המאוחר תוך יום או יומיים מרגע ביצוע התשלום
במקרה של תשלום בכרטיס אשראי - העסקה תופיע בדף החיוב החודשי תחת השם: "יופאיי פיננסים"

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.
אם לא יתקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך שעות ספורות, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל- meniphah@gmail.com בטלפון ל- 050-5217819 .

פרטים אישיים

בעת ביצוע אנא הקפידו למסור פרטים נכונים. אם הפרטים יהיו שגויים לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של מניפה. מניפה לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך אם תבחרו בכך תוכלו להרשם לרשימת התפוצה של מניפה ולקבל מידע על מבצעים, אירועים, סדנאות, ספרים חדשים בהוצאה ובאתר. ברגע שתרצו לחדול לקבל דיוור אלקטרוני תלחצו "הסרה" בתחתית הדיוור או שלחו לנו מייל עם בקשה להסרה.

פרטים אישיים
בעת ביצוע הרישום וההזמנה אנא הקפידו למסור פרטים מדוייקים. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים או כיוון שהחבילה לא נדרשה, לא נוכל להבטיח החזר כספי. אנא הקפידו למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
הפרטים האישיים שנמסרים בהזמנה, נשמרים במאגר המידע של מניפה.
מניפה לא תעביר פרטייםהאישיים לגורמים אחרים, אך אם תבחרו בכך תוכלו להירשם לרשימת התפוצה של מניפה ולקבל מידע על ספרים חדשים, על מבצעים בהוצאה ובאתר, ועל איסוף מימיון לספרים חדשים ועל אירועים, סדנאות.
ברגע שתרצו לחדול לקבל דיוור אלקטרוני תלחצו "הסרה" בתחתית הדיוור או שלחו לנו מייל עם בקשה להסרה.

הגנת המידע
השירות באתר מניפה ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS) לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי מניפה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיכם ולדרישותיכם.

הגנת הפרטיות
הפרטיות שלכם חשובה לנו. המידע שאנו אוספים בעמודים באתר שבהם ניתן להזמין מוצר או שירות נדרש מידע כמפורט: שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי.

מה אנחנו עושים עם המידע
המידע הנמסר לשם ביצוע הזמנה של מוצר, שירות או מידע, אינו מועבר לכל גורם אחר, למעט חברות הסליקה והאשראי.

אנו מחוייבים לאבטחת מידע, פרטיות ולשמירת הנתונים שקשורים בחיוב.

שאלות ובירורים
בירורים ושאלות ניתן להפנות באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת meniphah@gmail.com
או בטלפון 050-5217819